Статті

Етапи будівництва

Один з найбільших будинків загальною площею близько 640 м2 виконується за технологією будівництва з солом'яних панелей заводського виготовлення в Україні. Це фотозвіт з будівельного майданчика де ви зможете побачити і обговорити переваги і недоліки даної технології.

Детальніше »

Тест на вогнестійкість оштукатуреного солом'яного тюка. Відео.

Мета експерименту - непряме і пряме вплив на пресовану солому відкритим полум'ям газового пальника температурою більше 1000 градусів Цельсія. Малий вміст кисню всередині тюка дозволяє зберігати опір вогню, достатнє для збереження   цілісності конструкції солом'яної стіни.

Детальніше »

Чим дорожче сучасне будівництво, тим шкідливіше воно для проживання! Відеосюжет.

Чим дорожче сучасне будівництво, тим шкідливіше воно для проживання! Відеосюжет.
Євген Яковлєв
Чим дорожче звичайне сучасне будівництво, тим, як правило, воно шкідливіше для проживання. Сьогоднішній ринок пропонує на 90% технології провідні світ до глобальної кризи ресурсів. Задумайтесь над словами Е. Широкова в цьому відеосюжеті.

Детальніше »

Будинок із соломи служить 120 років! Maison Feuillette - Франція.

Господиня будинку розповідає, що купила дерев'яний будинок утеплений соломою в 60-х роках і з тих пір до неї постійно приїжджають люди з різних країн щоб подивитися на стіни яким виповнилося вже 120 років. Перша згадка про цей будинок ми зустрічаємо в французькому науковому виданні "НАУКА" за 1920 (копія нижче) - час, коли цей будинок прослужив уже чимало років своїм першим господарям. Довговічність соломи як утеплювача закритою штукатуркою не залишає сумніву.

Детальніше »

Підпалюємо солом'яний будинок зсередини! Випробування вогнем.

Групою французьких дослідників "CASE in PAGLIA" був ініційований підпалив маленького солом'яного будиночка. Велике крісло зі шкірозамінника згораючи передало вогонь на дверьную коробку протягом декількох хвилин.

Відео сюжет - вогонь всередині солом'яного будинку.

Детальніше »

Переваги екобудинків в Україні

Справжній фурор в галузі архітектури та будівництва справили екобудинки. Будинки, спроектовані з використанням екотехнологій допоможуть вам зберегти чудове здоров'я, і більше того зберегти сімейний бюджет. В уряді деяких країн питання енергозбереження досить болючий, і в даних країнах прийняті важливі закони, що регламентують будівництво екобудинків.

Детальніше »

Будинки з соломи

Екологічне будівництво отримало широке поширення у всьому світі. Зокрема, великою популярністю користується будівництво будинків, в яких стіни наповнені солом'яними тюками. Дім із соломи володіє безліччю переваг перед своїми цегляними і бетонними побратимами. Насамперед, це теплоізоляційні властивості. Стіни виконуються з дерев'яного каркасу, який набивається соломою. Така конструкція, заштукатуренная глиною, здатна надійно утримувати тепло.

Детальніше »

Солом'яні дахи

Як кажуть, все нове - це добре забуте старе. Це стосується, в тому числі, і будівництва будинків. Дахи з соломи будувалися ще багато століть тому. Найбільше поширення вони одержали в Англії, в основному, в приватному секторі.
Тоді солом'яні дахи вважалися ознакою бідності. Сьогодні ж вони знову переживають пік популярності, і їх наявність виробляє кардинально протилежна думка про хозяине.Соломенные даху є екологічно чистим видом покрівлі. Виготовляються вони, як правило, з соломи длинностебельной пшениці і водного очерету.

Детальніше »

Будинок-курінь

Побудувати будинок-курінь сьогодні просто!
Іноді так хочеться відпочити від міської суєти в своєму маленькому будиночку на дачі. Але не завжди площа ділянки дозволяє вам звести великий будинок, і тому варто розглянути ті варіанти, які будуть зручними і затишними, і не надто витратними за матеріалами та фінансів. Тобто, спробувати вмістити все найнеобхідніше, але максимально компактно.

Хотілося б звернути вашу увагу на проекти будинки-курені - ідеального варіанту для вас, якщо для вас відпочинок - це хороша компанія або сім'я, і особливих вишукувань для вас не потрібно. На відміну від інших дачних будинків, такі споруди надійні, зберігають тепло, і не складні по своїй конструкції.

Детальніше »

Зелена покрівля

Зелена покрівля - і природа стане трохи ближче!
Що може бути більш підходящим для життя, ніж сама природа і ті дари, що вона нам приносить? Можливість доповнити свій будинок частинкою зелені, невеликим островом свіжості і натуральності сьогодні з'явилася і у вас.

Зелена покрівля - це не тільки дуже красиво, заворожуюче, але ще й одне із самих практичних рішень для сучасного світу, в якому, здавалося б, все таке штучне. Ви отримаєте можливість відпочивати на справжньої, чистої, зеленій траві прямо у себе вдома.

Детальніше »

Еко-дім: сучасний і енергоефективний

Як кажуть, немає лиха без добра. Так, енергетична криза 70-х роках спонукав людство всерйоз зайнятися використанням альтернативних джерел енергії та звернути увагу на таке поняття, як енергоефективність. Тоді ж активізувалося і екобудівництво. Еко-дім: сучасний і енергоефективний Що ж із себе представляє еко-дім? По суті, це незалежна від зовнішніх джерел система опалення, будинок, збудований.

Детальніше »

Побудуємо дачу разом!

Маленький куточок свободи від міста, його метушні і вічної сірості - дачну ділянку.
Він повинен бути не тільки чистим, але і, бажано, мати хоча б невеликий будиночок, а не тільки грядки з зеленню. І ми допоможемо вам створити свою унікальну дачу!

Побудуємо дачу разом!
Вже давно не актуальні дачні будинки, які будуть схожі на велике, пусте споруда. Все більш популярними стають компактні варіанти, де може бути всього одна або дві, але дуже великих кімнати.

Детальніше »

Надійний солом'яний будиночок!

Дивний світ мистецтва будівництва створює для нас багато несподіваних ідей, і кожна з них варта вашої уваги, але особливо цікавим рішенням стало повернення в практику давно померлої технології - створення будинків із солом'яних матеріалів. Надійний і екологічний солом'яний будиночок! Прагнення зробити свій будинок максимально комфортабельним і безпечним, цілком зрозуміло, але тільки мало хто бажає.

Детальніше »