Продукція

EDH Панель «ECODREAMHOUSE» є унікальним будівельним матеріалом, який на 100 % складається з матеріалів рослинного походження - дерево, очерет,глина.Конструкция сучасної панелі складається з дерев'яного каркаса, заповненого матами з очерету (очерету) і обштукатурена розчином глини. Вся конструкція з обох сторін зашита магнезитової плитою. Матеріали підібрані і укладені таким чином, що панель максимально зберігає тепло в будинку взимку, створює комфортну прохолоду влітку, забезпечує хороші звукоізоляційні якості, розрахована на тривалий (більше 70 років) термін служби, економить витрати на експлуатацію та обслуговування будинку.

Поєднання магнезитової листа з використанням 100% в обсязі панелі рослинного матеріалу - очерету і дерева, глини дозволяє вважати цю панель екологічно чистою, енергозберігаючої конструкцією, з хорошими звуко і влагоизоляционными показниками. Міцнісні характеристики забезпечують використання панелі як несучої конструкції при малоповерховому,багатоповерховому будівництві.

Панель «ECODRRAMHOUSE» виробляється на високотехнологічному обладнанні. Крім того, для виробництва панелі «ECODREAMHOUSE» використовуються тільки якісні матеріали, які мають необхідні сертифікати та санітарно-епідеміологічні висновки і відповідні вимогам, що застосовуються до даних матеріалів.

Матеріали, що застосовуються при виробництві панелі «ECODREAMHOUSE»:

  • Дерев'яний каркас. Дерев'яний каркас піддається камерній сушці, з внутрішнього боку по периметру і по кутах стягується металевої стяжкою.
  • Очерет. Панель ECODREAMHOUSE на 80 % складається з очерету. Очерет має величезну кількість переваг перед іншими матеріалами, які могли б бути використані як утеплювач.

зокрема:

  • очерет виконує в панелі роль додаткового армуючого елемента;
  • маючи трубчасту будову стебла, очерет володіє малою вагою і поганою теплопровідністю. За теплоізоляційними властивостями панель ECODREAMHOUSE товщиною 45 см відповідає цегляній стіні в 3,5 м. цегли. Отже, очерет є хорошим теплоізоляційним матеріалом;
  • очерет володіє високими звукоізоляційними властивостями;
  • панелі з очерету не горять відкритим полум'ям під впливом вогню, а тільки тліє, отже, він є пожежобезпечним матеріалом;
  • малий питома вага очерету також є незаперечною перевагою даного теплоізоляційного матеріалу.