Про нас

Історія початку екологічного будівництва

Кожній людині хочеться жити разом зі своє сім'єю у світі і благополуччя. Щастя і нормальні сімейні стосунки - те, про що мріють всі розсудливі люди. Затишне житло, в якому приємно знаходитися - безумовно, такий крок назустріч мрії.

Ми допомагаємо кожному бажаючому зробити такий крок. Ми будуємо будинки, дають здоров'я і гарний настрій. Будинки побудовані з застосуванням природних матеріалів, таких як дерево, солома та інші. А адже ще древні друїди твердили про позитивний вплив дерев на здоров'я людини і його самопочуття.

Ми займаємося будівництвом сучасних будинків з оригінальним дизайном, здатних не тільки створити здоровий мікроклімат, але і відчутно заощадити сімейний бюджет. Вони є самостійною енергетичною системою, яка чудово тримає тепло, дозволяючи економити гроші на опаленні в холодну пору.

Нашим фахівцям під силу багато рішень. Ми будуємо міцні будинки з застосуванням природних матеріалів, проводимо каналізацію і водопровід, електропроводку, здійснюємо оздоблювальні роботи, ставимо сучасні металопластикові вікна... загалом, робимо все від А до Я, щоб ви отримали високоякісне сучасне житло, здатне приносити щастя своєму власникові.

Будуємо з очерету з 2008 року