Зелена покрівля

Зелена покрівля - і природа стане трохи ближче!

Що може бути більш підходящим для життя, ніж сама природа і ті дари, що вона нам приносить? Можливість доповнити свій будинок частинкою зелені, невеликим островом свіжості і натуральності сьогодні з'явилася і у вас.

Зелена покрівля - це не тільки дуже красиво, заворожуюче, але ще й одне із самих практичних рішень для сучасного світу, в якому, здавалося б, все таке штучне. Ви отримаєте можливість відпочивати на справжньої, чистої, зеленій траві прямо у себе вдома. Відчуття від такого відпочинку під чистим небом просто непередавані.

Зелена покрівля, окрім свого естетичного призначення, має ще і багато функцій, які не здатне виконати жодне інше покриття для вашого будинку.

  • По-перше - це прямий джерело чистого повітря, адже саме рослини створюють кисень, без якого ми не можемо існувати.
  • По-друге, така покрівля чудово зберігає тепло у вашому приміщенні взимку. А влітку тут ніколи не буде занадто душно.
  • по-третєце чудовий теплоізолятор. Тепер ви зможете економити навіть на витратах на опалення в найхолодніші дні року.

тобто, маса перерахованих вище переваг може бути отримана тільки при виборі саме зеленої покрівлі, інші варіанти не настільки екологічні і багатофункціональні.

найцікавіше, що саме такий спосіб покрівлі сьогодні вважається найкращим і престижним. Адже потрібно піклуватися не тільки про себе, але і намагатися підвищувати екологічність нашого світу. І з цим завданням «на відмінно» справляється зелена покрівля. Вартість подібного рішення зовнішнього вигляду вашої дачі або іншої споруди буде залежати від площі покриття та обраних матеріалів. Але якщо оцінити всі переваги і економію, яку ви отримаєте при такому вибір, то всі витрати окупаються дуже швидко, і ви залишаєтеся в абсолютному виграші.

Зацікавлені, напишіть нам!

Назад