Побудуємо дачу разом!

Маленький куточок свободи від міста, його метушні і вічної сірості - дачну ділянку. Він повинен бути не тільки чистим, але і, бажано, мати хоча б невеликий будиночок, а не тільки грядки з зеленню. І ми допоможемо вам створити свою унікальну дачу!

Побудуємо дачу разом!

Вже давно не актуальні дачні будинки, які будуть схожі на велике, пусте споруда. Все більш популярними стають компактні варіанти, де може бути всього одна або дві, але дуже великих кімнати. Такий будиночок буде ідеальним і для відпочинку з сім'єю, і велика компанія тут легко розміститься. При правильній розстановці меблів можна створити окремі, незалежні сегменти, іншими словами - умовно розділити кімнату.

Але найголовніша робота буде чекати вас зовні. Потрібно зуміти максимально утеплити приміщення, щоб воно добре зберігало тепло, а влітку - щоб тут не було дуже жарко. Зрозуміло, що це не той вид роботи, який можна зробити самостійно, і ми готові запропонувати вам свої послуги.

Ми вирішимо всі складнощі, які будуть пов'язані не тільки з процесом будівництва, але і з проекцією будинку. Зможемо запропонувати вам нові, альтернативні варіанти, які вас здивують і порадують, адже ваш будиночок буде не тільки теплим, але і екологічно чистим, тобто, повністю безпечним для вас.

Також ви зможете дізнатися багато нового з світу будівництва еко-будинків і задіяти отриману інформацію для поліпшення своєї ділянки, тим самим зробити більш комфортною своє життя. Завдяки використанню матеріалів природного походження до мінімуму будуть знижені витрати на матеріали, хоча якість і надійність від цього абсолютно не постраждають.

Дізнатися вартість будівництва будинку із соломи можна тут!

Назад