Переваги екобудинків в Україні

Економія

У Екодома немає необхідності платити за світло і газ, тому ці види послуг просто не підведені до Екодім. Немає необхідності платити за тепло, тому конструкція екобудинки передбачає власні джерела енергії.
З усіх комунальних послуг вам доведеться платити тільки за телефон і радіоантену, за умови користування цими важливими джерелами інформації і роздратування. В результаті в домашньому господарстві економляться колосальні ресурси (в першу чергу енергетичні), які можуть бути використані для поліпшення інфраструктури домашнього інтер'єру і технічного оснащення.

Органічна їжа

Однак матеріальна складова не домінує при експлуатації екобудинків. Концепція подібного житла увазі повне зміна стилю життя, звичок і традицій. Причому всі зміни є позитивними, змінюють світогляд в альтернативну від технократичної цивілізації сторону. Біля кожного будинку знаходиться присадибна ділянка, на якій господарі можуть вирощувати овочі та фрукти. В якості добрива використовуються перероблені органічні залишки, які виникають при житті людини і експлуатації житла. Робота на землі в усі часи є дуже важливим фактором, що сприяє збільшенню імунітету і витривалості.

Єднання з природою

А як корисно таке співіснування з природою для дітей. Діти не позбавляються зручності і комфорту міської квартири, але при цьому негативного впливу екологічної та соціальної середовища на дітей не відбувається. А постійне зіткнення з природними технологіями дозволяє дітям помацати і спробувати всі природні явища, які в умовах міста їм недоступні. Поки немає більш гармонійним технології, ніж природні явища та особливості. Тому в умовах екобудинки значно більше шансів виховати гармонійну і розвинену особистість.

Собівартість такого екологічного будинку також буде значно нижчою будівель, сконструйованих з бетону. Витративши трохи грошей, ви можете змонтувати вітряк і комплект сонячних батарей, а, отже, відмовитися від централізованої електроенергії. Таким чином, побудувавши екобудинок з соломи, ви отримуєте безліч переваг:

  1. Екоматеріали позитивно впливають на здоров'я ваших рідних і тих, хто вам близький.
  2. Низька собівартість.
  3. Недороге обслуговування.
  4. Безкоштовна електроенергія.
  5. Економія на опаленні.

Прогресуючі технології, нові відкриття й інше, надають нам чудові можливості. Світові запаси, використовуваних ресурсів вичерпними, а, отже, зараз необхідно розпочати застосування технологій, які зроблять використання наявних ресурсів більш раціональним, а також слід використовувати поновлювані ресурси. Справжній фурор в галузі архітектури та будівництва справили екобудинки. Будинки, спроектовані з використанням екотехнологій допоможуть вам зберегти чудове здоров'я, і більше того зберегти сімейний бюджет. В уряді деяких країн питання енергозбереження досить болючий, і в даних країнах прийняті важливі закони, що регламентують будівництво екобудинків. Сучасні екобудинки дуже теплі, а також можуть самі акумулювати електроенергію, яку ви зможете застосувати для власних електроприладів, а надлишки передавати в мережу. Один з кращих екоматеріалов - солома. Дана сировина невибагливо в обробці, його невисока собівартість робить його №1 і при якісному будівництві в такому будинку з легкістю зможуть вирости кілька поколінь. Витрати на опалення екобудинки, побудованого із стандартних тюків соломи товщиною близько 50 см, в кілька разів нижче, ніж при конструюванні житла з бетону. Ці дані розраховані фахівцями і доведені на практиці, а Ви можете на власні очі подивитися на готові проекти екобудинків в Україні.

Мільйони людей відчули всі переваги екобудинків, не пропустіть унікальний шанс придбати екологічно чистий солом'яний будинок з автономними комунікаціями за неймовірно низькою ціною - досить замовити споруду екобудинки.

Назад