Надійний солом'яний будиночок!

Дивний світ мистецтва будівництва створює для нас багато несподіваних ідей, і кожна з них варта вашої уваги, але особливо цікавим рішенням стало повернення в практику давно померлої технології - створення будинків із солом'яних матеріалів.

Надійний і екологічний солом'яний будиночок!

Прагнення зробити свій будинок максимально комфортабельним і безпечним, цілком зрозуміло, але тільки мало хто бажає самостійно знайти шлях, як це реалізувати. І часто нове - це незаслужено забуте старе, просто модернізоване під сучасні потреби. Великим проривом на українському ринку будівництва стала технологія, яка пропонує відмову від матеріалів штучного походження. Адже їх можна підмінити не менш доступними, надійними і якісними натуральними ресурсами, такими, як, наприклад, солом'яні блоки.

Блоки з соломи, які використовують для створення стін нової будівлі, будуть зберігати тепло і при професійній обробці подібний будиночок буде не менш стійкий, ніж кам'яний. Так само варто згадати, що подібні технології на територіях Європи і Америки добре відомі, а у нас стали цікавою і доступною для кожного новинкою.

Подібні споруди абсолютно екологічні і не шкідливі для нашого здоров'я.

Дізнатися вартість будівництва будинку із соломи можна тут!

Назад