Етапи будівництва

Будується Будинок з солом'яних панелей 34х19 метри під Харковом!

Євген Яковлєв
Один з найбільших будинків загальною площею близько 640 м2 виконується за технологією будівництва з солом'яних панелей заводського виготовлення в Україні. Це фотозвіт з будівельного майданчика де ви зможете побачити і обговорити переваги і недоліки даної технології.
В даному будівництві BIOHOUSE учавствует, як проектант робочих креслень і консультант з технології зведення житлового об'єкта. Стаття поповнюється в міру будівництва будинку. (В кінці статті відеосюжет про монтаж стін з солом'яних панелей)

Хочете поставити стіни свого будинку за 3 дні?
Замовте покупку Солом'яних панелей і зберіть свої стіни самі!
Простота складання, швидкість, заводське виготовлення панелей, механічне нанесення штукатурки. Можливість будувати двоповерхові будинки. Середня вартість 2550-2600 грн / метр погонний стіни. Фундамент, дах прораховуються окремо.

Ескізний Проект будинку

Закладаємо фундамент для будинку з солом'яних панелей.

  • Заливка фундаменту для житлового блоку.
  • Бетонування ростверку стоїть на палях - підстава для стін з солом'яних панелей.
  • Заливка фундаменту для житлового блоку. Бетон накритий клейонкою від пересихання під час спекотних днів.

Будівництво підвалу в хозблоці

Заливка підстави під стіни підвалу.

Монтаж солом'яних панелей

Солом'яний панель 3000х1250х400 мм. Солома запресовується всередину дерев'яного каркаса в заводських умовах. Готові панелі доставляються на майданчик і монтуються за допомогою метизів за пару днів. Панелі накриваються вологозахисної плівкою до тих пір поки не буде смотірована дах і нанесена штукатурка.

Монтаж солом'яних панелей житлового блоку.

Назад