Еко-дім: сучасний і енергоефективний

Як кажуть, немає лиха без добра. Так, енергетична криза 70-х роках спонукав людство всерйоз зайнятися використанням альтернативних джерел енергії та звернути увагу на таке поняття, як енергоефективність. Тоді ж активізувалося і екобудівництво.

Еко-дім: сучасний і енергоефективний

Що ж із себе представляє еко-дім? По суті, це незалежна від зовнішніх джерел система опалення, будинок, побудований з використанням природних матеріалів.

Такі будови володіють двома важливими властивостями: по-перше, вони здатні ефективно утримувати тепло в будинку, що дозволяє заощадити на використанні енергії для опалення. Це досягається завдяки мінімізації втрат тепла, яке виділяється жителями будинку та працюючими побутовими приладами.

А по-друге, еко-будинку забезпечують здоровий мікроклімат в приміщенні. Використання дерева, соломи та інших природних ресурсів робить повітря чистіше і свіжіше, відповідно, в такому будинку приємно знаходитися.

Виходячи з цього, можна визначити два основних принципи Екобудівництва: Екологічність та Економія ресурсів. А в поєднанні з сучасним дизайном, ця новинка здатна завоювати велику популярність у людей, які зважилися на будівництво свого будинку. Тому немає нічого дивного в тому, що все більше людей схиляються до ідеї щодо реалізації саме такого проекту. Вкладення коштів знаходиться в межах допустимого, а результат перевершує всякі очікування.

Назад